MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

 


Dinamik Proje Mühendislik
“Gelişen süreçte Türkiye’de, yurt dışı mimari grupların da katılımı ile BIM esasına dayanan çok büyük ölçekli projeler söz konusudur. Bu projeler BIM esaslı tasarım ön şartı ile önümüze gelmektedir ve bu tür projelerin sayısı artmaktadır.”
Erden Ayas
Proje Yöneticisi
SN Mühendislik
“Bugün BIM yaklaşımının öneminin bilincinde olan müşterilerimiz için şantiye koordinasyon sürecini de içeren, verimli, sıfır hataya odaklanan, revizyon maliyetlerini minimize eden projeler geliştiriyor ve yüksek memnuniyet sağlıyoruz.”
Seyit Kaplan
Kurucu ve MEP Proje Koordinatörü
Dome Partners
“BIM temelli iş yapma anlayışına geçmek zaman ve emek gerektiriyor. Biz bu emeği harcadık ve kendi içimizde projenin tüm seviyelerinde Revit kullanımını başarıyla sağladık. Şu an üzerinde çalıştığımız ve Kazakistan’da hayata geçirilen Han Çadırı Projesi ise Autodesk Revit üzerinde kurulan bir işbirliği örneği olarak hepimize gurur veriyor.
Onur Altuni
Ortak, Mimar, BIM Yöneticisi
Demirce Mimarlık
“Tasarımı ön planda tutuyorsanız tümden gelmek durumundasınız. Aksi halde varacağınız noktayı çok kolay kaybedebilirsiniz. Autodesk Revit Architecture 2016, projemizi geliştirirken yolumuzu kaybetmemize izin vermiyor. En önemlisi verimliliğimizi artırarak bize çok ciddi zaman kazandırırken, yaratıcılığımızın önündeki engellerin kaldırılmasını da sağlıyor.”
Burçin Demirci
Mimar, Kurucu Ortak

Alpay Demirci
Mimar, Kurucu Ortak
Epig Mimarlık
“Müşterilerimize Autodesk Building Design Suite platformunu kullanmalarını, şantiyede Autodesk Revit bilen insanlar kullanmalarını öneriyoruz. Tüm disiplinlerin aynı platformda çalışıyor ve aynı dili konuşuyor olması yapı endüstrisinde kalite çıtasını çok daha yükseltebilir diye düşünüyorum.”
Semiha Güneş
Kurucu Mimar 


BIM hakkında doğru olarak bilinen yanlış bilgileri sizin için derledik. Tıklayın ve keşfedin.
Rekabet artık her zamankinden daha da fazla. Yapı sektöründe yer alan mimarından mühendisine, müteahhitinden üreticisine tüm paydaşlar projeleri daha hızlı ve bütçe dahilinde kalarak bitirmek için baskı altındalar. Bunu nasıl başarabileceğinizi bu rehber ile şimdi keşfedin.
Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörlerine özel
BIM tasarım yazılımımızı ücretsiz deneyin